MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Jug 7336281
nr 733 6281
JUG
peasant, wear, damages.
Allmoge
Condition: slitage, skador
300
SEK 150
Monday January 9 2012
at 17:54:18
100 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
JUG
Condition: slitage, skador
nr 733 6281
JUG
peasant, wear, damages.
Allmoge
Condition: slitage, skador
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 150 |
Monday January 9 2012 |
Jugend